PUKLA STOTKA U APATINU ZA PRVO MESTO

APATIN KOŠARKA SOMBOR SPORT VESTI

Košarkaški klub Dunav je u predposlednjem kolu pred svojim navijačima savladao Vojvodinu iz Novog Miloševa sa 110:67. Od prvog minuta domaćini su igrali odličnu odbranu, a napad rešavali brzim kontrama preko Nenada Vujina i odličnim šutevima za 3 poena. Nakon prve četvrtine svima u hali je bilo jasno da če bodovi ostati u Apatinu, a jedino je bilo pitanje sa koliko će koševa razlike gosti otputovati nazad u Novo Miloševo. Ovom pobedeom apatinci su i teoretski obezbedili prvo mesto i plasman u viši rang, pošto je prvi pratilac ekipa Kadeta iz Novog Sada poražena u Bačkoj Palanci. Naredni meč KK Dunav će odigrati pred svojom publikom protiv ekipe SO-Koš i to će biti prilika da zajedno sa navijačima proslave titulu. Sportska redakcija Dunav radija čestita igračima i upravi na ostvarenom rezultatu.