ODBOJKAŠICE APATINA POBEDOM ZAVRŠILE SEZONU

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina su pobedom završile sezonu. One su u poslednjem kolu Prve Vojvođanske lige na svom terenu pobedile odličnu ekipu Hajduka iz Kule sa 3 :2 u setovima (21:25,19:25,25:22,25:18,15:9 ). U prva dva seta gošće su bile bolje i zasluženo povele sa 2:0.Treći deo igre je konačno doneo veću borbu, ovaj deo igre  je bio i preloman jer su Apatinke stabilizovale igru i za razliku od prva dva seta bile sigurnije u samoj završnici. Domaće odbojkašice su predvođene Anđelom Puškar i Sanjom Maleš preuzele inicijativu i smanjile rezultat na 1:2. Sigurno su odbojkašice Apatina počele i četvrti set, konstantno su vodile i povećavale prednost ( 8:5,16:8,20:12) što je bilo dovoljno za mirnu završnicu. U petom setu na promeni strana bilo je 8:4 za Apatin, a borbene odbojkašice Hajduka smanjuju na 9:8. U tom periodu viđeno je mnogo lepih poena, ali se ispostavilo da je to bio i kraj otpora Hjaduka. Blokom Jelene Bešir, Apatin dolazi do konačnih 15:9 i osvaja dva boda na ovoj utakmici.