АНА БРНАБИЋ У ПРИГРЕВИЦИ – „ЗА НАС ПОСТОЈИ ЈЕДНА, УЈЕДИЊЕНА СРБИЈА“
Потпредседница Главног одбора Српске напредне странке Ана Брнабић посетила је Пригревицу, где се обратила члановима и симпатизерима странке на скупу под слоганом „Србија побеђује“. Скупу су присуствовали и народни посланик Угљеша Мрдић, министар правде у актуелној Влади Србије Ненад Вујић, као и прослављени кошаркаш и Пригревчанин Жељко Ребрача. Брнабић је у обраћању захвалила присутнима на, […]
Pročitaj još