РУКОМЕТАШИ АПАТИНА САВЛАДАЛИ ЛИДЕРА НА ТАБЕЛИ

Рукометаши Апатина су у дербију деветог кола Прве лиге север на свом терену победили “Херцеговац” из Гајдобре резултатом 28:24 (14:13). У занимљивом окршају између трећепласиране екипе и лидера на табели, до 46 минута утакмица је била егал, након чега су Апатинци успели да преломе резултат и у задњих десет минута остваре доста убедљив тријумф.

Најефикаснији у редовима плаво-белих био је Пилиповић са девет постигнутих голова, а по пет су дали Ољача и капитен Милојевић.

Након ове победе Рукометни клуб Апатин је други на табели са 14 осовојених бодова, колико има и и првопласирана “Херцеговина” која има и утакмицу мање. Апатинце у наредном колу очекује још једна тешка утакмица против четвртопласиране екипе “Банатски Карловац”.