UBEDLJIV TRIJUMF APATINA I POVREDA ĆIRIĆA

Rukometaši Apatina su u 8. kolu Prve lige na svom terenu savladali ekipu Srema iz Sremske Mitrovice sa 45:22 (24:8).

I pre početka meča Apatinci su bili favorit na ovom meču što su potvrdili tokom svih 60 minuta igre. Već na samom početku domaćin dolazi do prednosti od 7:1, a o dominaciji i čvrstoj igri u odbrani govori podatak da su “plavo-beli” u prvom poluvremenu primili samo 8 dok su dali 24 gola.

Saša Babić je u drugom delu počeo da kombinuje postavu pa je tako priliku dao i najmlađim igračima koji su iskoristili svoju šansu.

Najefikasniji na ovom meču bili su Rađenović sa 12 i Milojević sa 10 postignutih golova, dok je kod gostiju Mauković dao 7.

Da ne bude sve tako sjajno apatinski rukometaši su do kraja prvo dela sezone ostali bez Nemanje Ćirića koji je početkom utakmice zadobio frakturu nosa i moraće da pauzira nešto više od mesec dana.

Narednog vikenda Apatin će opet biti domaćin, a u goste im dolati Mladost TSK iz Temerina.