РУКОМЕТАШИ АПАТИНА ПОРАЖЕНИ У ИНЂИЈИ

Иако су на полувремену имали гол предности (14:15), апатински рукометаши су на гостовању у Инђији поражени резултатом 31:28.

Апатинци су на ово гостовање отишли са свега десет играча, па је тренерски дуо Ђукић – Михић имао скраћену ротацију, што се на крају одразило и на резултат. Момци су се добро држали све до педесетог минута, када их је стигао умор а домаћи тим је у последњих пет минута утакмице то успео да искористи и освоји бодове.

Играч утакмице је Александар Пилиповић који је за апатинске плаво-беле постигао тринаест голова, Милојевић је дао шест а Мандић четири.

Након петнест одиграних кола Рукометни клуб “Апатин” је петопласирани тим Супер Б лиге са 17 освојених бодова колико има и четвртопласирани “Уб”. У овом рангу такмичења следи викенд паузе, а у наредном колу које се игра 26. и 27. марта Апатинци ће угостити “Сивац”.