“МЛАДОСТ” НАКОН ДРАМЕ ОСТАЛА БЕЗ БОДОВА

У изузетно занимљивој утакмици 17. кола Војвођанске лиге север која је одиграна на стадиону крај Дунава у Апатину, домаћа “Младост” је изгубила од другопласиране “Бачке 1901” резултатом 2:3.

Фаворизовани гости су повели у 26 минуту голом Војнића и овим резултатом се отишло на полувреме. Осам минута након великог одмора Аљоша Јововић је изједначио, а “Младост” је у 80 минуту дошла и до предности голом Рапаића из пенала. Гости су успели да изједначе у 88 минуту преко Рајковаче, а три бода Суботичанима је донео Војнић који је погодио у четвртом минуту судијске надокнаде, само минут након што је искључен голман “Младости” Михаило Марковић.

Апатински црвено-бели имају деветнаест бодова и тренутно су дванаести на табели, а наредног викенда ће гостовати у Бачком Петровцу.