PREOKRET APATINACA, FUTSALERI STARTOVALI POBEDOM

Apatinski „Apafutsal“ je trijumfalno ušao u nastavak prvenstva Druge futsal lige Vojvodine.

Apatinci su u prvom prolećnom kolu na gostovanju u Beočinu nadigrali domaći Mićkotrend rezultatom 6:5 (1:3). Nije dobro počelo po Apatince jer je već u 14. minutu domaćin vodio 3:0. U tom delu igre apatinska ekipa je samo uspela da ublaži visoko vođstvo domaćina. U drugom poluvremenu sasvim druga igra na terenu. Futsaleri iz Apatina su zaigrali angažovanije i kolektivnije, preuzeli dominaciju na terenu i to je na kraju dalo rezultatski preokret i prve prolećne bodove u džepu Apatinaca.

– Bila je ovo prilika da pokažemo kako se radilo tokom pripremnog perioda. Cilj smo još ranije zacrtali, a to je plasman među prvih pet ekipa na tabeli. Ovom pobedom i taj cilj je ostvariv, rekao je predsednik kluba Branislav Milojičić.