ODBOJKAŠICE UBEDLJIVE U KULI

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina su ostvarile još jednu pobedu u nastavku prvenstva. One su prema očekivanjima u Kuli maksimalnim rezultatom pobedile domaći Hajduk.

Uvodni deo igre je protekao u igri poen za poen. Apatinke su preuzele inicijativu polovinom seta ,napravile razliku i mirno privele set kraju Prvi set je završen pobedom gošći 25:17. Od starta drugog dela igre odbojkašice Apatina su zagospodarile terenom.Zaigrale su mnogo odlučnije.Razigrala je svoje napadače tehničar Anđela Puškar.Sjajna je bila Sanja Maleš,na istom nivou su bile i Natalija Tomić,Jelena Bešir.Ivana Miler. Drugi set Apatin dobija ubedljivo sa 25:11.

U nastavku meča Apatinke su igrale silovito. Prednost koja je napravljena na početku trećeg seta je uspešno održana do kraja .Dileme nije bilo oko pobednika ove utakmice ,a sjajne Apatinke su bile sve bolje kako je meč odmicao. Poslednji set su rešile u svoju korist 25 :10