MLADOST OPET “KIKSNULA”, RADUJE IGRA ALI BODOVI SU NEOPHODNI

Fudbalski klub Mladost poražen je u 24. kolu Vojvođanske lige grupa Sever od ekipe Tise iz Adorjana sa 2:1(1:0).

Gosti rano dolaze do prednosti iz jedne polu prilike što im daje psihološku prednost u prvom delu utakmice, pa su igrači Mladosti uspeli tek pred kraj poluvremena da se stabilizuju i preuzmu inicijativu. U nastavku se ređaju šanse za domaćina ali mreža Tise je mirovala. Nakon lepe kombinacije Mladosti, Mitrović prolazi i pada u šenaestercu pa sudija pokazuje na belu tačku. Mandić dobro gađa levi ugao, ali ga golman čita i sprečava igrače iz Apatina da dođu do izjednačenja.

Kako to bično biva, nakon propuštenih prilika sledi kazna pa gosti iz jedne kontre dolaze do prednosti od 2:0, igrao se 73. minutu. Do kraja meča Mladost preko Mitrovića dolazi do utešnog pogodka, ali to je bilo sve što smo videli do kraja.

U sledećem kolu Mladost gostuje Radničkom u Somboru.