BRATSTVO SIGURNO OTVORILO SEZONU

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva uspešno su startovali u novoj sezoni. Izabranici trenera Živote Gavrilovića pobedili su u 1. kolu Bačke
lige ekipu Tekstilca iz Odžaka rezultatom 3:0 (1:0).

Prigrevčani su od samog starta bili bolji rival. Goste je u 4. minutu načeo Marko Divjak, a ispostaviće se da je to i konačan rezultat prvog dela igre iako su domaći u još nekoliko navrata mogli krunisati terensku dominaciju.

U drugom delu domaća ekipa nastavlja sa boljom igrom, a sve je rešeno u periodu od 60. do 68. minuta. Najpre je Makar povisio na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Nikola Vladetić. Od tog momenta je potpuno pao tempo igre, a najbolji pokazatelj terenske dominacije Bratstva jeste činjenica da su Odžačani prvi šut u okvir gola uputili tek u 85. minutu.

U narednom kolu Prigrevčani su ponovo domaćini, a rival će im biti Bačka iz Pačira. Meč se igra u subotu 22. avgusta sa početkom u 17 sati.