ĐAVOLI PORAŽENI U SUBOTICI

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

Mladosti iz Apatina loše je započela novu sezonu 2015/16. Popularni “crveni đavoli” izgubili su u Subotici od istoimene ekipe rezultatom 3:0 (2:0).

Konačan rezultat ipak nije realan pokazatelj snaga na terenu. Štaviše, Mladost je u velikom delu meča bila bolji rival, ali su za greške u odbrani surovo kažnjeni. Do 30. minuta Apatinci su imali kontrolu igre, a u tom periodu su im poništena dva gola! Ipak, u finišu prvog dela meča domaćin je materijalizovao dve prilike i na odmor otišao sa velikih 2:0. Prvo iz slobodnog udarca a nakon toga iz kontra napada.

U nastavku su “đavoli” pokušavali nešto da promene, imali su šanse da to i ostvare ali je sjajni golman domaćeg tima sačuvao svoju mrežu. Posle još jedne polukontre i kiksa defanzivne linije Mladosti, Subotičani postižu i treći gol i rešavaju pitanje pobednika. Do kraja meča igra apatinskog tima se potpuno raspala, a promene rezultata nije bilo.

U drugom kolu prvenstva koje je na programu u subotu 22. avgusta Mladost na svom terenu dočekuje neugodnu ekipu Vrbasa. Meč na stadionu kraj Dunava počinje u 17 sati.