TEŽAK PORAZ SVILOJEVČANA U KRUŠČIĆU

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI

Fudbaleri svilojevačkog Terekveša ubedljivo su poraženi na startu sezone u ligi Područnog fudbalskog saveza Sombor. Oni su izgubili na gostovanju u Kruščiću od domaće Mladosti sa čak 6:0 (2:0).

Ništa nije polazilo za nogom igračima Terekveša na ovom meču. Iako su do skoro 40. minuta imali aktivan rezultat, Svilojevčani su do poluvremena dva puta vadili loptu iz svoje mreže.

Od šokantnog finiša prvog poluvremena nisu uspeli da se oporave, pa su u nastavku meča bili neprepoznatljivi. Domaći su pogađali mrežu nemoćnog Ožegovića još četiri puta, a da stvar bude još gora, gosti su na kraju ostali sa desetoricom igrača na terenu posle isključenja Lemaića.

U narednom kolu koje je na programu u nedelju 23. avgusta Terekveš na domaćem terenu dočekuje ekipu Radničkog iz Ratkova. Meč počinje u 17 sati.