“БРАТСТВО” И “САЛАШАРИ” ПОБЕДИЛИ, СОНЋАНИ НИСУ ОТПУТОВАЛИ У КОЛУТ

Представници општине Апатин су у другом колу Међуопштинске лиге други разред забелижили две победе и пораз. Пригревачко “Братство” је на свом терену головима Владетића у 14. минуту из пенала и Страхиње Грозданића у 64. минуту савладало “Спорт” из Бездана резултатом 2:0. “Јединство” са Рибарева је у Бачком Моноштору славило против “Дунава” резултатом 1:3, док је утакмица између “Јединства” из Колута и сонћанског “Динама” регистрована службеним резултатом 3:0 за домаћу екипу јер гости нису дошли на утакмицу.

Пригревчани од старта сезоне имају максималан учинак и са шест бодова су четврти на табели, “салашари” су одмах иа њих са три освјјена бода, док је “Динамо” још увек без бодова и тренутно је претпоследњи тим лиге.