APATINSKI FUTSALERI UZELI BOD U TEMERINU

U subotu, 28.03.2015. godine u Temerinu je odigrana utakmica 14. kola Vojvođanske futsal lige između domaćeg KMF “TSK” i KMF “Apa-futsal”, a derbi 14. kola opravdao je očekivanja kako borbenošću tako i kvalitetom i neizvešnošću. Domaći su prvi poveli, a pred kraj prvog poluvremena Goran Bačić je izjednačio i na odmor se otišlo rezultatom 1:1. Treba naglasiti da su Apatinci u prvom delu igre promašili četiri stopostotne šanse preko Delića, Marunovića i dva puta Danića , ali golman domaćih je svaki put izlazio kao pobednik iz međusobnih duela 1 na 1. Rano vodstvo Temerinaca u drugom poluvremenu umnogome je sputalo apatince da pokažu visok nivo igre kao iz prvog dela, a Delić je uspeo da izjednači na 2:2 što je bio i konačan rezultat. Ovim osvojenim bodom na teškom gostovanju Apa-futsal je ostao u konkurenciji za osvajanje drugog mesta Vojvođanske futsal lige. U narednom kolu Apa-futsal je slobodan, dok će u 16. kolu gostovati u Novom Sadu ekipi KMF “Kruna” . U poslednjem kolu u utakmici koja će odlučivati o drugom mestu na tabeli, apatinci će na svom parketu dočekali ekipu KMF “Kraljevićevo” iz Kačareva.