ŽRK “VRBAS” – ORK “APATIN” 18:18

APATIN SPORT VESTI
Igračice Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina gostovale su juče u Vrbasu, gde su sa istoimenom ekipom odigrale utakmicu 14. kola Druge rukometne lige Srbije “Sever”, a ovaj susret završen je nerešenim rezultatom 18:18.

Utakmica je bila neizvesna do kraja, prvo poluvreme okončano je sa dva gola prednosti za gošće 8:10, ali uprkos borbenoj igri apatinskih rukometašica u drugom poluvremenu dolazi do preokreta i pogotkom uz slobodno bacanje na kraju utakmice domaća ekipa izjednačuje rezultat.Najefikasnije u našim redovima bile su kapiten Kuridža sa 7 i Srećković sa 4 pogotka.

Igračice Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina sledeći vikend gostuju ekipi Ženskog rukometnog kluba “Sloven” iz Rume.