VELIKI PREOKRET BRATSTVA ZA NOVE BODOVE

APATIN FUDBAL SOMBOR SPORT VESTI VOJVODINA

Prigrevačko Bratstvo je u okviru drugog kola šampionata na svom terenu savladalo Bačku iz Pačira sa 7:2 (3:2). Iako rezultat govori u korist ubedljive pobede Bratstva, sami uvod u ovaj meč nije ličio na lagani trijumf domaćina. Bačka je već do 15. minuta vodila sa 2:0 i bila bolji rival na terenu, ali do poluvremena izabranici trenera Gavrilovića prave totalni rezultatski preokret i pri tome poluvreme završavaju sa igračem više.

Fudbalski jača ekipa iz Prigrevice iskoristila je brojčanu prednost na terenu i navijačima priredila goleadu. Nikola Mandić se u strelce upisao tri puta, pratio ga je Divjak sa dva pogodka, a u strelce su se još upisali Makar i Faber.

Već narednog vikenda Bratstvo će na komšijski derbi Radničkom iz Sombora, utakmica se igra 29. avgusta sa početkom od 16 sati i 30 minuta.