УЗБУДЉИВ МЕЧ ПРИПАО ПРИГРЕВЧАНИМА, У НАРЕНДОМ КОЛУ КОМШИЈСКИ ДЕРБИ

Рукометни клуб “ПИК” из Пригревице је теже него што се очекивало уписао нову победу пред домаћим навијачима. Овога пута Пригревчани су били бољи од “Војвода Степе” са 27:26 (11:8).

До 13. минута играло се гол за гол и тек у половином првог дела игре “ПИК” успева да направи два гола предности коју је до одласка на одмор увећао на три гола разлике. Највећу предност домаћин је имао у 44. минуту када је на семафору стајало 19:14 у корист тима из Пригревице, али су гости предвођени Павловићем направили мини серију и стилги до 19:18.

Ипак домаћин се консолидовао и успео да поврати предност од 3 гола разлике коју им је на крају обезбедила нова два бода, а гости су голом у последњем минуту успели да пораз сведу на минималан.

У наредном колу “ПИК” гостује “Сомборелектру” у Сомбору.