UBEDLJIVA POBEDA I NOVE LOPTE

Fudbaleri Apa-futsala zabeležili su drugi trijumf u dosadanjem toku prvenstva savladavši ekipu KMF Telep sa ubedljivih 8:0 (5:0), a u sledećem kolu gostuju u Novom Sadu kod ekipe KMF Tango.

Već u prvim minutima meča domaćini dolaze do prednosti od 3:0 golovima Vukovića, Vojvodića i Danića, da bi se do kraja poluvremena u listu strelaca upisali Kuga i Ćopić.

U drugom poluvremenu Smiljanić izvodi kombinovani sastav ali i oni uspevaju da budu ubedljiviji od anemičnih gostiju i još tri puta uspevaju da savladaju golmana Telepa, Pantelića. Golove u drugom delu za “žuto-crne” postigli su Musulin, Marunović i Vojvodić.

Pre početka ovog meča sekretar Opštinskog fudbalskog saveza Apatin Miodrag Drljača uručio je pet fudbalskih lopti Klubu malog fudbala Apa-futsal koje predstavljaju poklon novog rukovodstva Fudbalskog saveza Vojvodine.