TEREKVEŠ PETICOM ISPRATIO ŠIKARU KUĆI

Sjajnu fudbalsku predstavu priredili su svojim navijačima fudbaleri Terekveša u meču 20. kola lige Područnog fudbalskog saveza Sombor. Puleni trenera Ilije Orlovića odigrali su najbolji meč ove sezone i savladali ekipu OFK Šikara rezultatom 5:0 (2:0).

Meč je praktično bio rešen u prvom poluvremenu kada su domaći imali dva gola prednosti a u nastavku su potpuno dotukli nemoćne goste. Po dva gola su postigli Bojan Jelisavac i Stefan Ožegović, dok se jednom u strelce upisao Mirko Rađenović za veliku radost i zadovoljstvo poprilično velikog broja gledalaca na stadionu u Svilojevu.

U narednom kolu Svilojevčani putuju u Kruščić na meč protiv ekipe Mladosti. Susret je na programu u subotu 15. aprila sa početkom u 16 sati.