RUKOMETAŠI U 1/4 FINALU KUPA

Rukometni klub Apatin plasirao se u 1/4 finale kupa Vojvodine nakon ubedljivog trijumfa nad Crvenkom od 35:28(21:14). Utakmica u koja je trebala da bude derbi na kraju se pretvorila u dominaciju ekipe Apatina koja je čvrstom odbranom Cevenčane u prvih 15 minuta svela na samo 3 pogodka. Iz takve odbrane nizale su se i kontre pa je raspoloženi Cabai već u prvom poluvremnu postigao 11 pogodaka. Apatinci su delovali sigurno i u drugom poluvremenu pa je prednost konstantno rasla do trenutka kada je Krec pružio šansu najmađim igračima, među kojima se našao i Stefan Rožić koje je svoj debi za prvu ekipu obeležio postizanjem pogodka. Najefikasniji u redovima Apatina bio je Čabai sa 11 pogodaka, a pratili su ga Milojević sa 7 i Rađenović i Petar Madnić sa po 5 postignutih pogodaka.

U narednom kolu kupa Apatinci će se sastati sa ekipom Sivac 69.

Rk Apatin-Crvenka, oktobar 2016 Rk Apatin-Crvenka, oktobar 2016 Rk Apatin-Crvenka, oktobar 2016 Rk Apatin-Crvenka, oktobar 2016