РЕПАЦ ХЕТ-ТРИКОМ ДОНЕО БОДОВЕ “ТЕРЕКВЕШУ”

Хет-триком Драгана Репца, “Тереквеш” је у петом колу Међуопштинске лиге први разред на свом терену победио екипу ОФК “Оџаци” резултатом 3:2. Домаћи су повели већ у 14. минуту, а само три минута касније Богдановић је изједначио и резултатом 1:1 се отишло на полувреме. Гости су голом Мијатовића дошли до предности у 63. минуту, док је четири минута касније Репац вратио егал. Екипа из Оџака је у 90 минуту остала са играчем мање због црвеног картона који је добио Секулић, а бројчану предност на терену у четвртом минуту надокнаде је искористио најбољи стрелац Свилојевчана, доневши својој екипи сва три бода.

Након пет одиграних утакмица екипа из Свилојева са девет бодова заузима шесту позицију на табели.