ПУКЛА СТОТКА У АПАТИНУ, ДУНАВ ПОТОПИО СРБОБРАНЦЕ

APATIN KOŠARKA SPORT VESTI

У 10. колу Друге кошаркашке лиге тим из Апатина КК “Дунав” је саваладао ОКК “Србобран” са 101:50 (29:21, 20:11, 21:11, 31:7) и тако се учврстио на другој позицији на табели.

Домаћин је био велики фаворит пре почетка меча, а госте је до полувремена у игри држала само чињеница да су уз никакву игру успели да погоде 11 тројки и држе разлику на пристојиних 10 поена. Како то обично бива у једном моменту шут престане да служи а Србобраници друга решења нису имали па је разлика од 51 коша више него реална.

Тренер Ајдуковић је расподелио минутажу и више шансе дао играчима који су мање играли у досадашњем делу првенства. Апатинци ће до зимске паузе одиграти још једно коло у коме ће гостовати у Беочину истоименој екипи где се очекује да “Дунав” упише и осму победу у сезони.