PRVA PROVERA USPEŠNA, BRATSTVO SAVLADALO BSK

Prvu pripremnu utakmicu pred nastavak sezone u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina fudbaleri prigrevačkog Bratstva završili su ubedljivom pobedom. Na stadionu kraj Dunava u Apatinu, Prigrevčani su savladali ekipu BSK-a iz Bačkog Brestovca rezultatom 4:1 (1:0).

Trener Bratstva Slobodan Bačić izveo je kombinovan sastav, a u drugom poluvremenu su zaigrali svi koji su u konkurenciji za tim, uključujući i pristigla pojačanja.

U prvom poluvremenu videli smo samo jedan gol, a strelac je bio Makar.

Drugo poluvreme počinje izjednačenjem gostiju iz Brestovca, ali su ubrzo nakon toga pogodili Nosković i Đumić i tako rešili pitanje pobednika. Tačku na ovaj susret satvio je Grabež pogotkom u samom finušu utakmice.

Naredni pripremni meč fudbaleri Bratstva igraju u subotu 11. februara kada će dočekati ekipu iz Bačke Topole.