ПРИГРЕВЧАНИ ЛАКО ДО БОДОВА У ЗРЕЊАНИНУ

Рукометаши “ПИК Пригревице” су синоћ у Зрењанину победили истоимену екипу резултатом 28:32. Домаћин је био конкурентан првих десетак минута, након чега Пригревчани праве осетнију предност и на полувреме одлазе са пет голова вишка (15:20). Изабраници Милке Никшић су у другом делу утакмице без већих проблема одржавали стечену предност и на крају заслужено узели бодове.

Најефикаснији у редовима “ПИК-а” су били Петар Ђурасиновић и Ђорђе Миочиновић са по шест постигнутих голова, а један мање су дали Душан Ћеран и Слободан Козловачки који је проглашен за играча утакмице.

Овом победом Пригревчани су се са 32 бода попели на трећу позицију табеле Друге лиге Војводина, а наредни меч ће одиграти 04. маја од 20 часова пред својом публиком, када ће угостити “ЖСК” из Жабља који је са бодом мање на четвртој позицији.