PORAZ DINAMA NA GENERALNOJ PROBI

Juče su fudbaleri sonćanskog Dinama zabeležili poraz od 1 – 2, poluvreme 0 – 2, u zadnjoj proveri pre nastavka prvenstva MFL Sombor – Apatin – Odžaci – Kula. Protivnik im je bio NK Erdut, prvoplasirana ekipa lige HNS Osijek. Igralo se vrlo dobro, domaćini su u prvom poluvremenu bili više u posedu lopte, a nakon nesmotrenih intervencija odbrane Dinama postigli su i dva gola. S druge strane, Dinamovi napadači nisu uputili ni jedan opasniji udarac u okvir gola domaćina. Plavi su u drugom poluvremenu zaigrali agilnije, ali su jedino uspeli smanjiti poraz iz opravdano dosuđenog penala nakon prekršaja nad kapitenom Tadijanom u samom finišu utakmice. Josip Gal je sa bele tačke poslao neodbranjiv šut u sam levi gornji ugao gola domaćina. U prvom prolećnom kolu Dinamovci će u nedelju ugostiti petoplasirano Jedinstvo iz Koluta.