“ПИК” УЗЕО БОДОВЕ У ДЕРБИЈУ

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

Рукометаши “ПИК Пригревице” су у дербију 19. кола Друге лиге Војводина на свом терену победили “ЖСК” из Жабља резултатом 26:25. Трећепласирани гости су боље отворили утакмицу и стекли предност од три гола, али су се Пригревчани након неколико уводних минута игре консолидовали и вратили утакмицу у егал, да би домаћин на полувреме отишао са голом вишка 13:12. И у другом делу меча је виђена велика борба, а момци које са клупе води Милка Никшић су успели да победе и на тај начин да се приближе свом јучерашњем ривалу на само бод заостатка.

Пригревчане је предводио Слободан Козловачки са десет постигнутих голова, који је проглашен и за играча утакмице, а пратио га је Ђурасиновић који се у стрелце уписао шест пута.

“ПИК” који је тренутно четврти на табели ће у нардном колу гостовати у Мокрину, првопласираној “Црвеној Звезди”.