ORK “APATIN” – ŽRK “TOPOLA” 18:18, U SREDU ZAOSTALA UTAKMICA 13. KOLA PROTIV ŽRK “UNIREA” IZ UZDINA

APATIN SPORT VESTI

U okviru 15. kola Druge rukometne lige Srbije “Sever” igračice Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina odigrale su na svom parketu nerešenu utakmicu (18:18) sa ekipom Ženskog rukometnog kluba “Topola” iz Bačke Topole.

Sem dela igre u prvom poluvremenu dominacija je bila na strani Apatinki, koje to nisu uspele da i rezultatski realizuju, a najviše zahvaljujući sopstvenim greškama u fazi napada.

ORKTakva igra mogla je domaći tim koštati i poraza, jer su gošće u poslednjem minutu vodile jedan gol razlike. Sreća je u tim momentima ipak bila na strani naših rukometašica, jer je “Topola” igrala bez dve isključene igračice, pa je Milica Stoisavljević bukvalno u poslednjim sekundama postigla izjednačujući pogodak i donela jedan bod svom timu.

U apatinskom timu bolja od ostalih bila je Stoisavljević sa 5 pogodaka, a pratile su je Andrić i Bursać sa po 4 i Majstorović sa 3 pogotka.

Igračice Omladinskog rukometnog kluba iz Apatina odigraće u sredu, 17. aprila, zaostalu utakmicu 13. kola protiv ekipe Ženskog rukometnog kluba “Unirea” iz Uzdina.

Početak utakmice u Sportskoj hali Osnovne škole “Žarko Zrenjanin” zakazan je za 18 sati, a ulaz je besplatan.