ODBOJKAŠI APATINA NEPORAŽENI ZAVRŠILI SEZONU

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI
Odbojkaši Apatina su u subotu gostovali u Somboru u poslednjem kolu Vojvođanske  lige. Utakmica Sombor-Apatin je odigrana pred velikim brojem gledalaca. Odbojkaši Apatina su pobedili rezultatom 3:1 u setovima i na taj način završili sezonu neporaženi. Odbojkašima Apatina će u subotu pred početak ženske odbojkaške utakmice u Apatinu biti uručen pehar za pobednika lige i zlatne medalje. Svečana dodela pobedničkog pehara je zakazana za 17 časova.
Odbojkašice Apatina su takođe ovog vikenda gostovale u Somboru.U izuzetno neizvesnoj utakmici koja je trajala 102 minuta uspešnije su bile domaće odbojkašice.Rezultat Volleystars-Apatin 3:1.Povele su odbojkašice Volleystarsa sa 2:0 u setovima 25:20,25:22,treći set dobile su Apatinke sa 25:23 i smanjle rezultat na 2:1 u setovima.Odlično su počele naše odbojkašice četvrti period igre i vodile sa 11:5 ,odbojkašice Sombora se nisu predavale i uspele su da izjednače na 20:20 i u neizvesnoj završnici da prve dođu do meč lopte i pobede sa 25:23 za konačnih 3:1 u setovima.
U sledećem kolu odbojkašice Apatina dočekuju ekipu Bečeja.Utakmica Apatin-Bečej igra se u subotu u hali o.š.Žarko Zrenjanin sa početkom u 17 časova.