“БРАТСТВО” СЕДАМ КОЛА ПРЕ КРАЈА ОБЕЗБЕДИЛО ТИТУЛУ, “МЛАДОСТ” ОДИГРАЛА ОДЛИЧАН МЕЧ ПРЕД ОПШТИНСКИ ДЕРБИ

Фудбалери апатинске “Младости” су у 23. колу Војвођанске лиге север победили “Бајшу” резултатом 3:0.

Апатинци су одиграли добру утакмицу и већ на полувремену су головима капитена Рапајића и Аљоше Јововића имали осетну предност. Момци које са клупе предводи Драган Рајковић су у другом делу игре спустили ритам, а коначан резултат је поставио Стефан Ђукић из слободног ударца.

“Младост” има 22 бода и тренутно је претпоследњи тим Војвођанског севера и још увек је у зони испадања, али држи прикључак са екипама које су “изнад црте”. У наредном колу Апатинци ће у Пригревици одиграти општински дерби против “Братства”, које је као лидер првенства у суботу савладало последњепласирану екипу “Крила Крајине”. Голове за Пригревачне постигли су Макар у трећем, Швељо у 23. и Вуковић из пенала у 85. минуту. Овај тројац је до сада у сезони дао укупно 46 голова, а “Братство” је овом победом седам кола пре краја првенства и математички обезбедило шампионску титулу и пласман у Српску лигу.