APATINCI OTPLESALI TANGO, NEKA SE SPREME VIKINZI

U nedelju je u Novom Sadu odigrana utakmica 6. kola Druge futsal lige Srbije grupa Vojvodina između domaćeg KMF Tango i KMF Apa-futsala. Apatinci su tom prilikom zabeležili pobedu od 5:3 , iako meč nije počeo dobro , jer su domaćini u 1. minutu postigli pogodak i poveli sa1:0. Apatinci već u narednom minutu preko Vidakovića stižu do izjednačenja. Od tog trenutka gosti su vodili igru promašili nekoliko šansi , da bi Vuković doneo prednost apatincima na poluvremenu.

U nastaku utakmice igrači Tanga napadaju u nastojanju da stignu do izjednačenja , ali se Apatinci dobro brane , pa preko Danića iz kontranapada povećavaju na 3:1. Pogodak Danića najavio je seriju golova u periodu od 34. do 38. minuta igre. Najpre domaćin smanjuje na 3:2 , a onda Apa-futsal  preko Danića i Kuge uspeva da poveća na 5:2. Konačan rezultat postavio je Begojev koji je smanjio  na 5:3.

Odlična igra Apa-futsala , koja dokazuje da igrači stasavaju iz kola u kolo i da nisu zalutali u ovaj rang tamičenja. Naredni meč igraju u subotu pred svojim navijačima protiv ekipe Viking iz Rume. Meč počinje od 18 sati, a iz uprave kluba pozivaju sve ljubitelje futsala da dođu u što većem broju.