ПОРАЗ БРАТСТВА У ПАНЧЕВУ

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Фудбалери пригревачког “Братства” поражени су на гостовању у Панчеву од екипе “Динамо” са 3:1 (1:0).

Око 500 гледалаца на градском стадиону у Панчеву имало је прилику да види четири гола на овој утакмици али ништа друго сем тога. У једној од лошијих утакмица коју је “Братство” одиграло последњих неколико година није било игре, темпа, шанси…

Сви голови постигнути су из предкида. Најпре је Ђорђевић довео “Динамо” у вођство од 1:0, а тим резултатом се отишло и на полувреме. Арбутина је у 55. погодио за 2:0, а трачак наде у освајање бодова понудио је Леђанац голом у 67. минуту и смањењем резултата на 2:1. До краја сусрета виђен је још један гол, али опет у мрежи Ићитовића, а стрелац за домаћина био је Трајковић.

Пригревчани ће у наредном колу бити домаћини, а у госте им долази последњепласирана екипа “Раднички” из Нове Пазове.