АПАТИНСКИ РУКОМЕТАШИ ПОРАЖЕНИ У ШИДУ

Апатински рукометаши су у 14. колу Прве лиге север претрпели пораз на гостовању у Шиду од Радничког резузлтатом 32:28. Иако су Апатинци на полувремену водили са 13:18, домаћи су у наставку успели да преокрену резултат пре свега због чињенице да су изабраници Владимира Ђукића на ово гостовање отишли без неколико играча.

Апатинци су се држали до половине другог полувремена, захваљујући Пилиповићу који је постигао 12 погодака, да би у последњих петнаест минута “Раднички” преокренуо резултат, па су бодови остали у Шиду.

Након овог пораза Рукометни клуб “Апатин” је лидерску позицију препустио “Херцеговцу” који сада има два бода више од плаво-белих. У наредном колу Апатинци ће на свом терену угостити Нову Пазову.