ЗЛАТО ЗА “БУМ ВОЛЕЈ” И СРЕБРО ЗА “АПАТИН” НА ТУРНИРУ У БАЧКОЈ ПАЛАНЦИ

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

U subotu je u Bačkoj Palanci u organizaciji OK “Warriors “održan turnir u street volleyu za dečake i devojčice uzrasta od 8 do 15 godina, ali i u konkurenciji seniorki pod nazivom “Bačka Palanka 2018″.

Više od 200 odbojkaša i odbojkašica takmičili su se na osam otvorenih terena sportsko rekreativnog centra Tikvara.

U svim kategorijama organizatori su za prve tri ekipe obezbedili medalje, pehare za pobednike i nagrade za najbolje igrače i igračice turnira.

Odbojkašice “Boom Volleya” iz Prigrevice su nastupile u konkurenciji seniorskih ekipa i u takmičenju sa 2005 godištem.

Prigrevčanke su bile najuspešnije u takmičenju seniorskih ekipa i zasluženo su osvojile prvo mesto i zlatne medalje. U konkurenciji seniorki drugo mesto su zauzele odbojkašice “Merkura” iz Bačke Palanke dok je treće mesto pripalo “Goxinu” iz Odžaka.

Odbojkašica “Boom Volleya” Anđela Graovac je proglašena za najbolju igračicu turnira u kategoriji seniorke.

Zlatnu medalju za OK” Boom Volley” su osvojile:Gorana Jovanović, Jovana Basarić i Anđela Graovac.

Odbojkašice “Apatina” su na ovom turniru nastupile samo u kategoriji 2003. godište.

U ovoj uzrasnoj kategoriji, najstarijoj u mlađim kategorijama učestvovalo je 16 ekipa.

Apatinke su kao prve iz “C” grupe izborile plasman u polufinale turnira, gde su pobedile ekipu “Respekt Novi Sad”. U finalu odbojkašice “Apatina” su poražene od ekipe ŽOK “Vrbas”.

Srebrnu medalju za OK “Apatin” su osvojile:Anja Čović, Una Dobrijević, Milica Bursać i Anja Dobrijević.