VIKINZI UZDIGNUTIH ROGOVA NAPUSTILI APATIN

U meču 7. kola Druge futsal lige Srbije – grupa Vojvodina KMF Apa-futsal je pred svojim navijačima poražen od KMF Viking Ruma sa 8:5 (4:2). U narednom kolu Apa-futsal putuje u Vršac na megdan ekipi KMF Forum koja je uz KMF Leteći Holanđanin najveći favorit za ulazak u Prvu ligu Srbije.

Gosti su već posle 4. minuta poveli preko kapitena Milanovića, a izjednačio je Ćopić u 7. minutu. Nakon nekoliko grešaka gomlana Vukovića, ali i igrača Apa-futsala koje gosti mirnom i pametnom igrom koriste i u 14. minutu vode sa 4:1. Tračak nade domaćinima dali su Ćopić i Vidaković golovima u 16. i 24. minutu, da bi potom Čelić i Lukić ponovo doneli tri gola viška gostujućem sastavu.

U 30. minutu Miličević postiže autogol pa je publika  u poslednih desetak minuta očekivala uraganske napade i potpuni preokret. Ipak, gosti su golovima Čelića i Lazića uspeli da obezbede trijumf, dok je Marunović na drugoj strani samo ublažio poraz Apa-futsala za konačnih 5:8.