VELIKA BORBA I PORAZ ODBOJKAŠICA OD “PANONIJE”

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina poražene su u 10 kolu Druge lige Srbije nakon 100 minuta igre sa 3:1 u setovima od ekipe Panonija iz Bačke Palanke.

U prvom setu se dugo igralo poen za poen.Gošće su iskoristile veliki broj servis grešaka domaće ekipe i dobile sa 25:22 prvi deo utakmice.

Drugi set Apatinke su odigrale bolje. Smanjile su greške iz prvog seta na minimum i izjednačile na 1:1 ( 25:21).
Nisu iskoristile odbojkašice Apatina veliku prednost u trećem setu.One su vodile sa 7:1 i sve do rezultata 19:16 kad su imale dve čiste kontre koje nisu realizovale. Gošće su se vratile u igru i hrabrijom i sigurnijom igrom u završnici ovog seta potpuno preokrenule rezultat u svoju korist i povele sa 2:1 u setovima ( 25:22).

U četvrtom setu Panonija je napravila početnu prednost koju je održavala do sredine seta.Apatinke su požrtvovanom igrom uspele da izjednače i povedu sa 18:17.U neizvesnoj zavšnici četvrtog seta više nerava i sigurnosti su imale gošće i zasluženo slavile sa 25:23 .

U narednom poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva odbojkašice Apatina gostuju u Inđiji. Utakmica se igra u ponedeljak od 17 sati.