ТРИЈУМФ ПРЕД ДЕРБИ СА “КАБЕЛОМ”

Пригревачко “Братство” је након одрађене казне поново играло на свом терену и том приликом савладало “Омладинац” из Нових Бановаца са 2:1 (1:0).

Домаћин креће силно и већ у четвртом минуту голом Макара долази до предности од 1:0, овом голу кумовао је шут Ресановића и помало трапава интервенција гостујућег голмана. До краја првих 45. минута “Братство” је нападало, али су Бановчани успели да одбране свој гол.

На други погодак чекало се свега шест минута у наставку, тј играо се 51. минута када је Јухик спретно умакао својим чуварима и погодио за предност од 2:0. У осталих 40ак минута виђен је још један гол који је дело Бићанина. Нападач гостију је погодио из слободног ударца са неких 35 метара, а голман Габриће је својом парадом само улепшао гол.

Пригревчани су се вратили на трећу позицију, а у наредном колу које се игра у среду 15. маја гостоју у Новом Саду екипи “Кабела” која се тренутно налази на првом месту.