RUKOMETAŠI SA PLUS DESET ISPRATILI DOLOVO

APATIN RUKOMET SPORT VESTI

U prvom kolu Prve lige Vojvodine rukometaši Apatina su kao domaćini savladali Rukometni klub Dolovo sa 29:19 (13:6) i tako opravdali ulogu favorita u ovom meču.

Apatinci jakom odbranom otvaraju meč pa protivnik do prvog gola dolazi tek u 12. minut igre kada je na semaforu stajalo 6:1 u korist domaćina, razlika je mogla biti i ubedljivija da je bilo više koncentracije u završnici jer su “plavo-beli” promašili nekoliko zicera. U istom ritmu su izabranici Sase Babića nastavili do kraja poluvremena pa se na pauzu otislo rezultatom 13:6.

U drugom delu došlo je do opustanja i pada igre u odbrani ali pobeda ni jednog trenutka nije dovedena u pitanje. Najefikasniji u redovima domaćina bili su Ćirić i Milojević sa po 6 pogodaka, dok je god gostiju Miloš Petrović postigao isto šest golova.

U narednom kolu RK Apatin putuje u Bačku Palanku na gostovanje ekipi Lavova.

RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017 RK APATIN - RK DOLOVO 2017