РУКОМЕТАШИ “ПИК-а” УБЕДЉИВИ НА СВОМ ТЕРЕНУ

Претходног викенда је одиграно 16. коло Друге мушке рукометне лиге Војводина, у овиру којег је екипа “ПИК Пригревице” на свом терену победила “Путинце” резултатом 40:25 (20:15).

Пригревчани су свих 40 минута контролисали утакмицу, а недостижну предност су стекли крајем првог и почетком другог полувремена, у периоду када гости нису постигли погодак чак тринаест минута.

Најефикаснији у “ПИК-у” био је Козловачки са једанаест голова, али за играча утакмице је проглашен голман и капитен домаћих, Никола Човић.

Пригревчани са 22 освојена бода држе четврту позицију на табели, а наредну утакмицу ће поново играти пред својом публиком. У недељу, 05. марта од 20 часова изабраници Милке Никшић ће у пригревачкој спортској хали угостити једанаестопласирану “Сенту”