ПРОГРАМ 58.АПАТИНСКИХ РИБАРСКИХ ВЕЧЕРИ

APATIN DRUŠTVO SOMBOR SRBIJA SVET VESTI VOJVODINA

Четвртак 7. јул

17:00 вожња бродићем „Апатинка“: Велики Лиман (400 рсд, резервације 025/515 00 68)
18:00 утакмица „Меморијал Владимир Баћанов“ на стадиону ОФК Младост
19:30 дефиле мажореткиња и оркестра са наступом на тргу „Николе Тесле“
20:00 КУД „Царза“ Апатин
20:00 квалификације за „Златни котлић“ Апатин
20:00 Дуо „Миле & Дуле“ на малој бини „FOOD CORNER“
20:30 концерт музичка група „Магија“ из Апатина
22:15 поздравна реч председнице општине
22:15 ватромет
22:30 концерт „Халид Бешлић“

Петак 8. јул

17:00 вожња бродићем „Апатинка“: Харчаш (400 рсд, резервације 025/515 00 68)
20:00 Отварање међународне филателистичке изложбе у вишенаменској сали ОШ „Жарко Зрењанин“
20:00 КУД „Иво Лола Рибар“ Сонта
20:00 квалификације за „Златни котлић“ гости ван територије општине Апатин (“Отворено првенство Апатина”)
20:00 Дуо „Миле & Дуле“ на малој бини „ FOOD CORNER “
20:30 Плесна група “Inanna” – Оријентални плес
21:00 концерт музичка група „Адагио“
22:00 Ревија фризура by Dejan
22:30 концерт “Јелена Розга”

Субота 9. јул

07:00 такмичење „Златна бућка – 2022.“
08:00 такмичење у спортском риболову „Златна рибица“ – у Апатинском Дунавцу
08:30 “17. Сусрет колекционара филателиста” у холу Основне школе “Жарко Зрењанин” у Апатину
11:00 вожња бродићем „Апатинка“: Велики Лиман (400 рсд, резервације 025/515 00 68)
11:00 “XIV Apatin OPEN” – турнир у пикаду у хали Техничке школе Апатин
15:00 трка чамаца Апатинаца на чарди „Пчела“ (Купусинска чарда)
18:00 Школица јахања у градском парку Удружења одгајивача и љубитеља коња “Улар”
19:30 велико финале „Златни котлић 2022. Апатин“
19:30 Бане Росић
20:00 Дуо „Миле & Дуле“ на малој бини „ FOOD CORNER “
20:15 Плесни клуб „Ронда“
21:00 музички концерт – група „Огрлица од бисера“
22:15 проглашење пецароша године од стране УСР “Буцов”
22:25 проглашење победника такмичења за „Златни Котлић 2022.“
22:30 концерт Легенде

Недеља 10. јул

08:00 такмичење у спортском риболову FEEDER KUP Апатин у организацији УСР “Чикла”
11:00 “XIV Serbia OPEN” – турнир у пикаду у хали Техничке школе Апатин
17:00 вожња бродићем „Апатинка“: Харчаш (400 рсд, резервације 025/515 00 68)
18:00 Брзопотезни шаховски турнир испред просторија шах клуба “Вулкан Протектор”
18:00 Школица јахања у градском парку Удружења одгајивача и љубитеља коња “Улар”
19:00 дечија представа
20:00 „Апатинска ноћ“ ревијално кување Апатинског рибљег паприкаша
20:00 Дуо „Миле & Дуле“ на малој бини „ FOOD CORNER “
20:00 концерт тамбурашког састава “Ђувегије”
22:00 концерт музичке групе „Банда дрвена“

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.