ПРИГРЕВЧАНКЕ СЛАВИЛЕ У ПЕТ СЕТОВА У НОВОЈ ГАЈДОБРИ

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Одбојкашице “Бум Волеј” су као гошће након пет узбудљивих сетова са 3:2 савладале екипу Соко из Нове Гајдобре и још једном показале свој квалитет.

Почетак утакмице најавио је велику борбу. У изједначеној игри Пригревчанке су одиграле боље у завршници и заслужено освојиле први сет.

Утакмица је настављена у квалитетној игри два ривала. Домаће одбојкашице су заиграле боље .Имале су почетну предност коју су сачувале до краја сета, што им је донело резултатско поравнање.

Трећи сет “Бум Волеј” је одиграо сјајно.Неколико дугих поена је припало Пригревчанкама, које су након велике борбе повеле са 2:1 у сетовима.

Да се неће лако предати показале су домаће у четвртом сету.У овом делу игре одбојкашице Сокола су одиграле најбоље ,поравнале су резултат у мечу, тако да је коначног победника одлучио пети сет.
У последњем сету на утакмици Пригревчанке су биле више него убедљиве(15:4).

“Бум Волеј” је задржао лидерску позицију на табели Друге лиге група Јужна Бачка,са 23 освојена бода,7 више од другопласиране екипе Соко Нова Гајдобра.

У наредном колу “Бум Волеј” дочекује Панонију из Бачке Паланке.