ПРИГРЕВЧАНКАМА ОПШТИНСКИ ДЕРБИ

Претходног викенда у Апатину је одигран општински рукометни дерби између домаћег “Апатина” и Женског рукометног клуба “Пригревица”. Иако су домаће рукометашице на полувреме отишле са два гола вишка (15:13), Пригревчанке су у другом полувремену успеле да преокрену резултат и меч реше у своју корист резултатом 28:31. Најефикаснија у домаћој екипи била је Јелена Мачкић са девет голова, а у екипи из Пригревице по осам голова су постигле Милица Блануша и капитен Милица Вујновић.

Након четири одиграна кола Пригревчанке су прве на табели Друге лиге север, док су Апатинке осме. У наредном колу ЖРК “Пригревица” ће на свом терену играти против “Нафтагаса” из Елемира, а Апатинке ће гостовати у Новом Кнежевцу екипи “Обилић”.