PRIGREVČANI SAVLADALI RADNIČKI, ŠVELJO POSTIGAO GOL ODLUKE

APATIN FUDBAL SPORT VESTI

Bratstvo iz Prigrevice je u 11. kolu Srpske lige Vojvodina gostovalo u Zrenjaninu kod ekipe Radnički i osvojilo nova tri boda pobedom od 1:0(0:0). Velika razlika u kvalitetu ekipa primećena je već na startu meča. Bratstvo je bila bolja ekipa koja je igrala i stvarala prilike, pri tome ne dozvolivši svojim protivnicima da za 90 minuta utakmice upute šut ka golu Ićitovića. Gol odluke postigao je Šveljo u 48. minutu, a da je bilo više koncentracije u završnici napada pobeda je mogla biti ubedljivija jer su Prigrevčani propustili nekoliko odličnih prilika za postizanje gola. Najveću šansu imao je Vuković koji nije uspeo da realizuje jedanaesterac za ekipu Bratstva.

Bratstvo će narednog vikenda posle pauze od mesec dana ponovo igrati u Prigrevici, a u goste im dolazi ekipa TSC iz Bačke Topole.