ПРИГРЕВЧАНИ ПОДЕЛИЛИ БОДОВЕ СА “ДИНАМОМ” ИЗ ПАНЧЕВА

Сениори Рукометног клуба “ПИК Пригревица” су у оквиру петог кола друге лиге Војводина на свом терену ремизирали са “Динамом” из Панчева, а резултат на крају меча је био 28:28. Гости су боље ушли у утакмицу и на полувреме су отишли са два гола предности (13:15).

Након одмора изабраници Милке Никшић су заиграли боље и одмах по повратку на терен су утакмицу вратили у егал, а у 41. минуту су чак и повели. Потом је “Динамо” додао гас и поново направио осетнију разлику, али су Пригревчани до краја меча успели да је стигну и голом у последњем минуту су дошли до бода.

Најефикаснији у редовима домаћих су били Козловачки и Миочиновић са по седам погодака.

“ПИК” је тренутно трећепласирани тим лиге са седам осовјених бодова, три мање од “Црвене Звезде” из Мокрина која је лидер првенства.