POTOP SONĆANA U PRIGREVICI

U sudaru dve ekipe iz naše opštine Sonćani su doživeli pravi potop u Prigrevici. Treneri Apatinac i Pap nisu previše razočarani, njihova mlada i neiskusna ekipa, bez 4 standardna prvotimca, nije se mogla ozbiljnije suprotstaviti trenutnom lideru i najozbiljnijem aspirantu za ulazak u drugu ligu.
Od prvog minuta domaćini su stavili do znanja nemoćnim Sonćanima ko je gazda na prigrevačkom parketu. Golovi u mreži Sonćana su se nizali, a na njihovom najboljem i najefikasnijem  igraču Želimiru Apatincu tokom cele utakmice je igran  flaster, što im je znatno otupilo napade. I pored toga, Apatinac je postigao 8 golova, a mreža Sonćana je nemilosrdno izrešetana, za konačnih  41 – 12, poluvreme 18 – 7.