PORAZ OK APATINA I BOOM VOLLEYA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina poražene su u 20. kolu Druge lige Srbije u Rumi sa 3:0 u setovima. Apatinke su i pored poraza prikazale dobru igru. Imale su set loptu u prvom setu i veliku prednost u drugom i trećem setu.

Drugoplasirana na tabeli ekipa Rume je u završnici setova potvrdila da je kvalitetnija i iskusnija ekipa i zasluženo osvojila tri boda.

U narednom kolu odbojkašice Apatina dočekuju ekipu Elan Volley iz Srbobrana.

U poslednjem kolu Druge Vojvođanske lige odbojkašice Boom Volleya su poražene u Odžacima od ekipe “Gox-in “rezultatom 3:2 u setovima.

Prigrevčanke su poražene nakon dva sata velike borbe i posle velike prednosti ,jer su vodile sa 2:0 u setovima. Odbojkašice Boom Volleya su završile sezonu na 3 mestu na tabeli i izborile plasman u plej-of u kom se takmiče prve četiri ekipe u ligi.

Plej -of liga iz koje će pobednik izboriti plasman u Prvu Vojvođansku ligu počinje ovog vikenda a Prigrevčanke u prvom kolu gostuju u Karavukovu ekipi “Wolfland”.