PLAVO BELI NASTAVLJAJU SA POBEDAMA

APATIN RUKOMET SPORT VESTI VOJVODINA

Rukometni klub Apatin nastavlja sa dobrim partijama, oni su u 9. kolu prve lige grupa sever savladali Vladimirovac rezultatom 30:25 (11:9). Favorizovani apatinci su u ovaj meč ušli opušteno pa gosti iz Vladimirovca održavaju rezultatski priključak do poluvremena kada su zaostajali samo 2 gola za domaćinom. U drugom delu igre Kljajić i Mandić sa nekoliko dobrih poteza donose nedostižnu prednost plavo-belima. U narednih nekoliko nedelja izabranike Igora Desnice očekuju tri teška meča, prvo gostuju ekipi ŽSK iz Žablja koji su trenutno prvoplasirani i ne znaju za poraz. Potom u Apatin stiže superligaš Vojput iz Subotice u okviru četvrtine finala kupa Vojvodine, a u poslednjem kolu ligaškog dela takmičenja u Apatin stiže drugoplasirani Banatski Karlovac.