ODBOJKAŠICE APATINA PORAŽENE U ODŽACIMA

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI
Odbojkašice Apatina su poražene u sedmom kolu Prve Vojvođanske lige od ekipe Goksina u Odžacima rezultatom 3:2 u setovima. Mlade odbojkašice Apatina su vodile sa 2:1 u setovima i imale prednost od 18:14 u četvrtom setu ali je na scenu stupio sudija Anđelković iz Kule koji je u završnici  ovog seta drastično oštetio Apatinke i ovaj deo igre je pripao domaćoj ekipi. Utakmicu koja je odigrana pred velikim brojem gledalaca u sportskom centru Odžaci, u kojoj su obe ekipe prikazale fer i korektnu igru,potpuno je upropastio u petom setu sudijski par iz Kule. Odbojkašicama Apatina je na samom početku petog seta oduzeo poene, potom nakon prvog prigovora igračica koji se desio tek u ovom delu igre bez ikakve opomene ili žutog kartona dodelio odmah direktno Crveni karton Jasmini Palević prvom tehničaru Apatinki . Crveni karton je ujedno i  kazneni poen ,još jedan poklon domaćoj ekipi,koji je kako se ispostavilo na kraju utakmice bio i presudni deo utakmice. Utakmica je za kratko bila prekinuta.Odbojkašice Apatina su jurile rezultat, uspele da stignu na minus jedan poen 10:9 i 13:12, ali to je bilo sve. Nakon više od dva sata igre utakmica je završena rezultatom 3:2 za domaću ekipu. U sledećem kolu koje je na programu u Subotu odbojkašice Apatina dočekuju NIS Spartak iz Subotice.Utakmica se igra u hali o.š Žarko Zrenjanin sa početkom u 15 časova.

Pre ove utakmice  odbojkašice Apatina u sredu igraju odlučujuću utakmicu poslednjeg kola Kadetske lige grupa Bačka protiv ekipe Subotice.Našim odbojkašicama je potrebna pobeda od 3:0 ili 3:1 u setovima kako bi se plasirale među 16 najboljih klubova u Vojvodini i nastavile takmičenje u 2014 godini na kadetskom prvenstvu Vojvodine.Utakmica Apatin:Subotica igra se u sredu 04.12.u hali Mašinske škole sa početkom u 20,30.Iz ok Apatin pozivaju navijače da dođu i pomognu mladim odbojkašicama Apatina da ostvare pobedu sa kojom bi se plasirale među najbolje klubove u Vojvodini.

Pionirke  ok Apatin su u Regionalnoj ligi u nedelju pobedile ekipu CVS u Sombora rezultatom 3:0 u setovima.Pionirke ok Apatin se nalaze na prvom mestu na tabeli.