ОДБОЈКАШИЦЕ АПАТИНА ПОБЕДИЛЕ У ДЕРБИЈУ, ОДЛУКА О ПРВАКУ ПАДА У ПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Одбојкашице Апатина су у дерби утакмици петог кола плеј-офа Прве лиге север славиле против екипе ЖОК “Врбас резултатом 3:0 (25:20, 25:19, 25:13).

Након уводне игре поен за поен, домаће одбојкашице су направиле разлику од пет поена коју су успешно задржале до краја прве деонице.

У другом сету виђено је много узбуђења и доста дугих поена, који су углавном припали одбојкашицама Апатина које су заслужено освојиле и други сет.

У трећем сету Апатинке су биле више него убедљиве. Било је сјајних одбрана, ас сервиса, одлично подигнутих лопти и неодбрањивих смечева.

“Апати”н и “Врбас” у последње коло улазе са истим бројем победа и пораза па ће победник лиге бити познат након утакмица последњег кола плеј-офа, у којем “Врбас” дочекује “Спартак”, а Апатин гостује у Сомбору екипи “CVS Elbraco Technoland”.