ODBOJKAŠICE APATINA PORAŽENE OD HAJDUKA IZ KULE

APATIN ODBOJKA SPORT VESTI

Odbojkašice Apatina su u subotu poražene od Hajduka iz Kule nakon 95 minuta sa 3:1 u setovima  (23:25,15:25,25:21,18:25 ).Domaće igračice su otvorile susret veoma dobro,od početka imale minimalno vođsto.Gošće su uspele da izjednače na 20:20 i u završnici prve dodju do set lopte koju su odmah realizovale.Počele su Apatinke dobro u drugom setu,a potom napravile seriju grešaka,pa su gošće napravile veliku razliku (17:10 ), i mirno privele set kraju.U narednom periodu domaće su popravile igru,pojačale ritam,imale stalnu prednost od 2,3 poena razlike.Sigurnom igrom u napadu,dobrim serisom i velikom željom i borbenošću mlade odbojkašice Apatina su uspešno privele set kraju i smanjile rezultat na 2:1 u setovima.U četvrtom i ujedno poslednjem setu Apatinke su bile ravnopravan protivnik do rezultata 8:9 kad su pre svega odličnom serijom servisa igračice Hajduka napravile seriju poena  i rutinski održavale razliku do kraja meča.U sledećem kolu odbojkašice Apatina gostuju u Somboru ekipi Volleystars.Pre ove utakmice u četvtrak one će odigrati prijateljsku utakmicu protiv Partizana iz Bača.